Make your home|Add to favorites
 
 
Укрспецолива » Наша продукція

Наша продукція

«Емол» марка А

Олива спеціальна «Емол» марки А ТУ У 23.2-33264625-001:2005 призначена для виготовлення ЕВР. ЕВР такого типу використовуються на відкритих гірничих роботах для зарядження свердловин. Олива спеціальна «Емол» марки А являє собою розчин емульгатора в індустріальній оливі. Ця олива готова до використання для отримання зворотних емульсій типу «вода в оливі», де роль води відіграє концентрований розчин аміачної або суміші аміачної та натрієвої селітри (кальцієвої солі). Спеціалізованому підприємству, при застосуванні цієї оливи, немає необхідності готувати розчин емульгатора в оливі. Наше підприємство бере на себе доставку спеціальної оливи марки А споживачу.
«Емол» марка А 


«Емол» марка Б

Олива спеціальна «Емол» марки Б ТУ У 23.2-33264625-001:2005 являє собою емульгатор другого роду для отримання зворотних емульсій типу «вода в оливі», де роль води відіграє концентрований розчин аміачної або суміші аміачної та натрієвої селітри (кальцієвої селітри). Такі емульсії є основою для виготовлення ЕВР. Олива спеціальна «Емол» марки Б використовується в суміші з мінеральними оливами або іншими нафтопродуктами для отримання ЕВР. За необхідності «Емол» марки Б може бути розфасований в зручну для споживача тару (бочки, кубові контейнери та ін.)
«Емол» марка Б

«Емол» марка В

Спеціальна олива «Емол» марки В ТУ У 23.2-33264625-001:2005 призначена для виготовлення найпростіших ВВ типу Ігданіт (ANFO). У порівнянні з традиційними компонентами такими, як дизельне паливо або індустріальна олива, «Емол» марки В не дає міграції по гранулам аміачної селітри. Це відбувається завдяки особливій структурі оливи «Емол» марки В. Прилипання тонкого прошарку оливи «Емол» марки В до поверхні забезпечує його утримання на гранулах аміачної селітри не менше 6%. При цьому «Емол» марки В перепомповується помпами, як звичайні мінеральні оливи.

Ігданіт:

1) з дизельним паливом через 3 години зберігання,
2) з оливою «Емол» марки В через 5 днів зберігання.